INNAYA to inna Ty! W naszych ubraniach poczujesz pewność siebie, niezwykłość, kobiecość.
To nie pozorność, lecz podkreślenie piękna, które masz w sobie.

Jesteśmy polską marką stawiającą na najlepszej jakości materiały i produkcję w Polsce. Nasza szwalnia szyje ubrania dla topowych marek, takich jak Hugo Boss czy Deni Cler. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty są na najwyższym poziomie.

Mając na rynku tak duży wybór odzieży produkowanej na skalę masową, ciężko znaleźć coś wyjątkowego, w czym poczujemy się jak przysłowiowe „milion dolarów”, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, tworząc markę INNAYA. Kładziemy nacisk na przemyślane i dopracowane w detalach projekty, które zadowolą nas, kobiety, pod każdym względem. Celem marki jest tworzenie ubrań, które pozostaną z nami na lata, w których zawsze będziemy czuć się dobrze.

Kiedy po raz kolejny otworzymy szafę, zanim padnie stwierdzenie: „nie mam się w co ubrać!”, tam zawsze będzie czekała sukienka od nas, odpowiednia na każdą okazję.

Mamy nadzieję, że Ty również dołączysz do naszej społeczności kobiet, które cenią sobie zarówno piękno, kobiecość, jak i jakość oraz wygodę. To wszystko znajdziecie właśnie w Naszych projektach!